Zamów wycenę

O nas

O nas - MAGTRANS

MAGTRANS to zespół sprawdzonych, wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowanych w każdy proces logistyczny i transportowy. Elastyczność, solidność i terminowość to nasze zasady, które gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Jesteśmy rodzinną firmą ze 100% polskim kapitałem. Prawdziwa pasja do tego co robimy, ciężka praca i trochę szczęścia pozwoliły nam na stworzenie firmy, w której z ogromnym zaangażowaniem, wspólnie pracujemy na jej sukces już od ponad 38 lat.

Każdego dnia na drogach całej Europy spotkać można nasze ciężarówki. Klientami MAGTRANS są głównie duże przedsiębiorstwa , reprezentujące takie branże jak:

Automotive
AGD
FMCG
Budownictwo
O nas - MAGTRANS

Jakość i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stopniowe rozszerzanie zakresu usług poza usługi transportowe. MAGTRANS zajmuje się również hurtową i detaliczną sprzedażą paliw płynnych. Od 2007 roku naszym partnerem jest koncern BP, którego logo znajduje się na pięciu należących do nas stacjach paliw. Z sukcesem prowadzimy jeden z największych Składów Opałowych w województwie świętokrzyskim oraz jesteśmy partnerem logistycznym największych producentów węglowych. Od wielu lat specjalizujemy się w kolejowych procesach logistycznych.

1982
rok założenia
firmy magtrans
300
dostępnych jednostek
transportowych
400
zatrudnionych
pracowników

Czy wiesz, że…

Początki firmy MAGTRANS to rok 1982 . Zaczynaliśmy jako jednoosobowe przedsiębiorstwo z taborem – 1 szt. Star 28 w transporcie krajowym.

Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie – stale inwestujemy we flotę MAGTRANS oraz rozwój systemów IT. Kładziemy ogromny nacisk na kompetencje naszego zespołu – nasi pracownicy są największym kapitałem firmy. Rozbudowujemy nasze bazy transportowe oraz powierzchnie biurowe. W 2017 r. przenieśliśmy się do nowoczesnego biurowca Grupy Magtrans w Busku Zdroju, w 2018 r. otworzyliśmy oddział firmy w Warszawie.

W ciągu ostatnich lat, aż ośmiokrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu dziennika Puls Biznesu „Gazele Biznesu” jako jedna z najbardziej rozwijających się firm w regionie świętokrzyskim. Dwukrotnie znaleźliśmy się w czołówce świętokrzyskich Diamentów Forbes.

Obecnie Grupa MAGTRANS zatrudnia prawie 400 pracowników. Rocznie obsługujemy około 50 000 zleceń transportowych, posiadamy ponad 200 własnych jednostek transportowych oraz 100 jednostek transportowych podwykonawców.

MAGTRANS

Główna Siedziba / Baza Transportowa

ul. Bohaterów Warszawy 116
28-100 Busko Zdrój

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 370 46 00 /

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe

To pole jest wymagane
Wpisz adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

W trosce o jakość

ISO 9001:2015

Nadrzędnym celem naszej działalności jest dbałość
o satysfakcję klientów